”PHOTOSHOP APO OPERACION?” Adelina Tahiri poston foton me bikini dhe komentuesit dyshojnë nëse… (FOTO) – AlpeGossip
”PHOTOSHOP APO OPERACION?” Adelina Tahiri poston foton me bikini dhe komentuesit dyshojnë nëse… (FOTO)

”PHOTOSHOP APO OPERACION?” Adelina Tahiri poston foton me bikini dhe komentuesit dyshojnë nëse… (FOTO)

Adelina Tahiri është një prej këngëtareve që vazhdon të ngjall interesim të madh për publikun, kjo për shkak të jetës së saj luksoze.

Që nga martesa e saj me avokatin maqedonas 50 vjeçar Adelina ka kohë që qëndron top temë e medieve rozë.

Si të gjitha këngëtaret në ditët e sotme edhe Adelina nuk i ka shpëtuar trendit të operacioneve plastike.

Fillimisht duke intervenuar në fytyrën e saj, e tani siç duket nuk ishte e kënaqur as me pamjen e linjave të saj edhe pse çdo herë ka marrë komente pozitive.

Në një imazh që ka plasuar në rrjetin e saj Isntagram, Adelinës i vërehet sheshit ndërhyrja në vithet e saj, këtë e kanë vërejtur edhe fansat e saj.

Por, jo vetëm kaq. Edhe imazhet para kësaj e dëshmojnë fare mirë këtë gjë.