Plotësisht e ZHVESHUR, Iva Aliko ndez rrjetin me FOTON komplet lakuriq – AlpeGossip
Plotësisht e ZHVESHUR, Iva Aliko ndez rrjetin me FOTON komplet lakuriq

Plotësisht e ZHVESHUR, Iva Aliko ndez rrjetin me FOTON komplet lakuriq

Mesa duket stina e verës po bën që edhe disa prej femrave më të lakuara të showbizit të mos përmbahen në postimet në rrjetet sociale.

E fundit që ka ndezur rrjetin është modelja Iva Aliko e cila ka postuar një foto mjaft provokuese. Ajo shfaqet e zhveshur në plazh, pa mbathje dhe reçipeta, ndryshe nga fotot e fundit që ka postuar në pishinë, ku ishte përpjekur disi të mbulonte pjesët intime.

Por menjëherë pas qarkullimit të fotos në rrjet, Iva e ka fshirë nga llogaria e saj. Gjithsesi postimi e bëri efektin.