PO SHKONIM NË KISHË/ Justin Bieber dhe Hailey Baldwin aksidentohen me makinë - AlpeGossip
PO SHKONIM NË KISHË/ Justin Bieber dhe Hailey Baldwin aksidentohen me makinë

PO SHKONIM NË KISHË/ Justin Bieber dhe Hailey Baldwin aksidentohen me makinë

Ditën e djeshme këngëtari me famë botërore Justin Bieber është përfshirë në një aksident automobilistik së bashku me bashkëshorten e tij Hailey Baldwin teksa po shkonin në një kishë në Los Angeles.

Raportohet se 25-vjeçari ka qenë brenda një limuzine të zezë që drejtohej nga një shofer i punësuar nga ylli i muzikës dhe jo nga vetë ai.

Fatmirësisht nuk ka pasur asnjë person të lënduar dhe siç mund ta shihni në foton e bërë publike menjëherë pas ngjarjes, Justin dhe Hailey nuk shfaqen aspak të traumatizuar, përkundrazi…buzëqeshin.