PRANVERA PO VJEN DHE DUHET TË DINI SE ÇFARË TË VISHNI/ Shtatë këshilla që të dukeni me stil – AlpeGossip
PRANVERA PO VJEN DHE DUHET TË DINI SE ÇFARË TË VISHNI/ Shtatë këshilla që të dukeni me stil

PRANVERA PO VJEN DHE DUHET TË DINI SE ÇFARË TË VISHNI/ Shtatë këshilla që të dukeni me stil

Jeni mërzitur me ngjyrat monotone, pulovrat e trasha, apo xhinset e zeza?!

E dimë që temperaturat janë ende të ulëta, por është koha të dini disa këshilla stili sesi të sillni pranverën në look-un tuaj, me veshjet e duhura, para se marsi të trokasë sa hap e mbyll sytë.

Nga ngjyrat pastel, te vendosja e më tepër aksesorëve në flokë, këtu do të gjeni disa këshilla stili, për t’u dukur bukur pa shpenzuar shumë!

Hiqni kapelat dhe vendosni më tepër aksesorë në flokë

Hiqni getat nga gardëroba dhe vishni çizme të gjata me funde/fustane poshtë gjurit

Nxirrni pardesytë

Zgjidhni ngjyra pastel

Fillo të veshësh xhinse të zbardhura

Gjysmë golfet në vend të pulovrave

Këpucë/sandale të bardha