PROMOVON ALBUMIN E RI/ Rita Ora tërheq vëmendje në New York, ndërron pesë palë veshje (FOTO) – AlpeGossip
PROMOVON ALBUMIN E RI/ Rita Ora tërheq vëmendje në New York, ndërron pesë palë veshje (FOTO)

PROMOVON ALBUMIN E RI/ Rita Ora tërheq vëmendje në New York, ndërron pesë palë veshje (FOTO)

Ylli i muzikës, Rita Ora, është një nga këngëtaret më të sukseshme në tregun muzikor ndërkombëtar.

Mbrëmjen e djeshme, ajo ka bërë promovimin e albumit të saj më të ri ‘Phoenix’ në New York.

 

Mediat ndërkombëtare që kanë ndjekur nga afër këngëtaren me orgjinë shqiptare, nuk lanë pa komentuar edhe veshjet e saj.

 

 

Gjatë kësaj mbrëmje, Rita ka ndërruar pesë palë veshje, katër fustane dhe në fund një veshje sportive.

Padyshim, paraqitja e Orës është vlerësuar pozitivisht, si nga mediat ashtu edhe nga fansat e saj, që vashdojnë ta mbështesin gjatë gjithë karrierës muzikore.