PUBLIKON VIDEON DUKE HEKUROSUR/ Aurela Gaçe: Në shtëpi s’e konsideroj veten VIP, jam mami i dy vajzave – AlpeGossip
PUBLIKON VIDEON DUKE HEKUROSUR/ Aurela Gaçe: Në shtëpi s’e konsideroj veten VIP, jam mami i dy vajzave

PUBLIKON VIDEON DUKE HEKUROSUR/ Aurela Gaçe: Në shtëpi s’e konsideroj veten VIP, jam mami i dy vajzave

Aurela Gaçe ka ndarë së fundmi një video në profilin e saj në Instagram ku shihet duke hekurosur rroba. Këngëtarja e mirënjohur shprehet për ndjekësit se kur është në shtëpi nuk e konsideron veten VIP por mama e dy vajzave, të cilat kanë nevojë për përkujdesin dhe praninë e saj.

Postimi i plotë:

Mbemë,më qortoi një mik artist,
më tha,- Ti poston vetëm punën ttnde, skenën, koncerte, këngë,projekte, edhe stërvitjen

Pse nuk i poston -tha- udhëtimet, darkat, qejfin që bën?

U mendova,🤔 edhe thashë,po që ka të drejtë.😅
Unë duhet te tregoj që përtej skenës,jam njeri, jam mam, jam grua, etj eth si këto🙈.

Mbas lodhjes së mbrëmshme në skenë( uh prapë skena🤣) , rashë në gjumë në mëngjes….fjeta, tani po hekuros🤣.

Shiko, e kuptoj që ju mendoni se kur ke mundesitë ,punëson njerëz të ndihmojnë me këto gjëra pa kuptim😛, e kuptoj që keni një mendim ndryshe për “vipat” por, unë nuk e konsideroj veten të tille.
Në shtëpi unë jam vajza e Bules edhe Agimit, j mami i dy vajzave, e në shumë raste unë dua që vajzat e mija t’a shohin mamin e tyre duke i bere gjerat vete….
Nesër, kur të rriten, dua tê kenë imazhin që kam unë me prinderit e mi.

Kaq kisha për sot.
Jo ,prit, në mbremje sigurisht jam në skenë( se rrobat i hekurosa😅)

Shihemi sot, në vendin ku lundroj e lirë, në skenë🤍

Sot e shtunë, @agthemusicalshow
Në @venue_club

Ps. Prape do të më qortojë ai mikut,nuk është postim “lluks” 🤣