“QAFËN THYEFSH”/ Pas komentit të fansit Kejvina Kthella e mallkon: Vdeksh ti… (FOTO) – AlpeGossip
“QAFËN THYEFSH”/ Pas komentit të fansit Kejvina Kthella e mallkon: Vdeksh ti… (FOTO)

“QAFËN THYEFSH”/ Pas komentit të fansit Kejvina Kthella e mallkon: Vdeksh ti… (FOTO)

Kejvina Kthella është një nga velinat më të zjarrta dhe rrjedhimisht më të përfolura të momentit.

Pasi u shfaq tejet provokuese, shumë më shumë tepër seç pritej në fakt, tashmë të gjithë i kanë sytë nga velina e ”Xing” me Ermal Mamaqin.

Kejvina është shumë aktive në rrjetet sociale dhe here pas here poston foto nga përditshmëria e saj.

Biondja simpatike di gjithmonë si të marrë qëndrën e vëmëndjes .

Këtë herë velina është shfaqur mjaft provokuese, bukuroshja bionde  ka postuar foton  ku ekspozon të pasmet më tepër seç duhet.

“Kush do më mbante nëse do rrëzohesha”: shkruan modelja krah fotos

Menjëherë kanë vërshuar komentet nga ndjekësit  të cilët nuk u ndalën së ofenduari por edhe Kejvina nuk është kursyer nga fjalët sa ka arritur të mallkoj ndjeksin.