REZULTOI POZITIVE ME KORONAVIRUS/ Rozana tregon eksperiencën me Covidin: Dhimbje të tmerrshme koke dhe… (FOTO) – AlpeGossip
REZULTOI POZITIVE ME KORONAVIRUS/ Rozana tregon eksperiencën me Covidin: Dhimbje të tmerrshme koke dhe… (FOTO)

REZULTOI POZITIVE ME KORONAVIRUS/ Rozana tregon eksperiencën me Covidin: Dhimbje të tmerrshme koke dhe… (FOTO)

Artistja shumë e dashur për publikun, Rozana Radi pak ditë më parë rezultoi pozitive me Covid-19. Rozana iu nënshtrua dy testeve për Covid në të parin rezultoi negativ, ndërsa në të dytin pozitiv.

Pas testit të dytë Rozana u karantinua dhe së fundmi ka treguar dhe eksperiencën e saj me Covidin.

“Jam qëndrueshëm! Ditët e para i kisha të tmerrshme me dhimbje të forta koke, trupi dhe djegie trupi. Kini kujdes se Corona nuk qenka shaka”, shkruan Rozana.