Rita Ora dhe Bebe Rexha u puthën në buzë, do habiteni me reagimin e këngëtares së famshme (FOTO) – AlpeGossip
Rita Ora dhe Bebe Rexha u puthën në buzë, do habiteni me reagimin e këngëtares së famshme (FOTO)

Rita Ora dhe Bebe Rexha u puthën në buzë, do habiteni me reagimin e këngëtares së famshme (FOTO)

Mëngjesin e të enjtes të gjithë u zgjuam duke parë foton e dy këngëtareve shqiptare me famë botërore duke u puthur në buzë me njëra-tjetrën
Bëhet fjalë për Bebe Rexhën dhe Rita Orën. Dyshja mahnitën me foton ku shkruanin se ishin shoqe të ngushta dhe shqiptare duke vendosur flamurin shqiptar si ikone.

Jo vetëm VIP-at shqiptarë por edhe ata të huaj dhe me famë botërore. Një ndër to ishte dhe amerikania e njohur, Miley Cyrus.

Siç duket nga komenti, edhe Miley-t i ka pëlqyer kjo puthje dhe ka shprehur simpatine për këtë foto. Disa mund të habiten dhe disa mund të thonë se pritej nga Miley, por këtë e gjykoni ju.