ROMEO NË SHTËPINË E BIG BROTHER VIP/ A do të kuptojnë banorët që në vend të Donaldit do të jetë ai – AlpeGossip
ROMEO NË SHTËPINË E BIG BROTHER VIP/ A do të kuptojnë banorët që në vend të Donaldit do të jetë ai

ROMEO NË SHTËPINË E BIG BROTHER VIP/ A do të kuptojnë banorët që në vend të Donaldit do të jetë ai

BB VIP – Moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani, ka publikuar pak minuta më parë klipin që zbulon se çfarë do të ndodhë në spektaklin e mbrëmjes së sotme.

Dhe e gjeni dot se kush do hyjë në shtëpinë më të famshme në Shqipër? Romeo Veshaj, vëllai binjak i Donaldit.

“Sonte në shtëpinë e Big Brother VIP do të ketë një hyrje të re, të cilën publiku e ka pritur pafund. A do të kuptojnë banorët që në vend të Donaldit do të jetë Romeo? Cilat do të jenë reagimet e tyre”, dëgjohet në klipin e publikuar nga moderatorja e njohur.

Tashmë nuk dihet nëse do të jetë banori më i ri i shtëpisë së “Big Brother”, apo thjesht një shaka që do u bëhet banorëve