“FJALË BOSHE”/ Nuk e shpëtuan nga nominimi, Beatrix e zhgënjyer nga Monika dhe Arjola – AlpeGossip
“FJALË BOSHE”/ Nuk e shpëtuan nga nominimi, Beatrix e zhgënjyer nga Monika dhe Arjola

“FJALË BOSHE”/ Nuk e shpëtuan nga nominimi, Beatrix e zhgënjyer nga Monika dhe Arjola

Mbrëmjen e djeshme Beatrix është shprehur e zhgënjyer nga Arjola.

Spektaklin e kaluar ajo ka pritur që njëra prj tyre ta shpëtonte këngëtaren nga zinxhiri i nominimeve.

‘’Prisja që të më zgjidhte’’,- tha ajo duke mos e fshehur mërzinë nga kjo gjë.

Gjithashtu Beatrix shprehu rezervat e saj edhe për Monikën.

‘’Erdhi dhe më tha që doja të të shpëtoja por jo kështu, jo ashtu… Realisht prisja që njëra ose tjera të më zgjidhnin mua. Nuk jam ngushtë për tu ngopur vetëm me fjalë’’,- tha ajo.