SË SHPEJTI KEMI DASËM/ Eliona Pitarka do të shkojë drejt altarit dhe duket se nuk është një nuse e zakonshme (FOTO) – AlpeGossip
SË SHPEJTI KEMI DASËM/ Eliona Pitarka do të shkojë drejt altarit dhe duket se nuk është një nuse e zakonshme (FOTO)

SË SHPEJTI KEMI DASËM/ Eliona Pitarka do të shkojë drejt altarit dhe duket se nuk është një nuse e zakonshme (FOTO)

Eliona Pitarka do martohet së shpejti dhe festën e beqarisë e paska organizuar në mënyrën e saj. Ajo ka zgjedhur një vend me pishinë, ku ka mbledhur mikeshat për të realizuar foto kujtimi. E veshur me një body që shkruan ‘Bride to be’ (nuse e ardhshme), ajo shfaqet e kuruar dhe shumë e qeshur, ndërsa shprehet se nuk do të jetë një nuse e zakonshme.

Foto krah saj, kanë publikuar edhe dy koleget aktore, Cubi dhe Delinda Disha.

Dasma duket se do jetë afër dhe celebrimi vjen pasi solli në jetë fëmijën e parë me partnerin e saj prej vitesh.