SHËN VALENTINI I GJETI NË KRAHË TË NJËRI-TJETRIT/ VIP-at shqiptarë që s’janë më… single – AlpeGossip
SHËN VALENTINI I GJETI NË KRAHË TË NJËRI-TJETRIT/ VIP-at shqiptarë që s’janë më… single

SHËN VALENTINI I GJETI NË KRAHË TË NJËRI-TJETRIT/ VIP-at shqiptarë që s’janë më… single

Dashuria është një nga ndjenjat që duhet ndier e dhënë çdo ditë, e veçantë, e bukur dhe e fortë. E ku ka më bukur se sa të festosh çdo ditë për dashurinë krahë partnerit dhe ti bëni dhurata njëri-tjetrit?

Por nëse do të festohej çdo ditë do të ishte monotone, ndaj dhe kemi një ditë që të gjithë të dashuruarit e presin me padurim, dita e Shën Valentinit. Disa rastis t’i gjejë single, ndërsa disa të tjerë i bëjnë planet muaj më parë, ashtu siç janë dhe ata që e festojnë kur e ndiejnë.

Por cilët janë ata VIP-a që Shën Valentini do t’i gjejë për herë të parë publikisht pranë të personit të zemrës?

ALPEgossip.al do t’ju sjellë më poshtë disa nga çiftet që e kanë publikuar lidhjen e tyre së fundmi dhe nuk janë më single siç “shpresonim”.

Ledri Vula me Sara Hoxhën

Alban Ramosaj me Kleoniki

Dafina Zeqiri me Dj Geek