Shihni 4 pozicione SEKSI për ty që sot ndihesh i lodhur – AlpeGossip
Shihni 4 pozicione SEKSI për ty që sot ndihesh i lodhur

Shihni 4 pozicione SEKSI për ty që sot ndihesh i lodhur

Duke qenë se jemi në mesin e javës, mendja na thotë se duhet të jeni të lodhur. Kështu që po ju vijmë në ndihmë me 4 pozicione seksi, që mbase nuk do ju çlodhin, por të do t’ju mundësojnë të bëni seks pa shumë stërmundim.

Provoni të mbështesni kurrizin tek partneri teksa ky i fundit qëndron i shtrirë. Më pas filloni të lëvizni të dy në të njejtin ritëm dhe kaq. Ky është një pozicion aq i thjeshtë që nuk kërkon fare energj.

Pozicioni i dytë është misionari, por ajo që ndryshon është se ty të duhet të bësh disa rrotullime të vogla me bel. Për të ndihmuar kështu orgazmën e të dyve.

Ose thesht thuaji atij të qëndrojë ulur në kolltuk. Fiki televizorin dhe ulu sipër tij. Lëvizni të dy dhe kaq.

Ti qëndro në njërin krah përpara tij, ai të qënrojë në të njejtin pozicion pas teje. Lëvizni të dy nga pak dhe ja ku u bë seksi!