SHOKON Robert Aliaj: Alketa Vejsiu është një monstër – AlpeGossip
SHOKON Robert Aliaj: Alketa Vejsiu është një monstër

SHOKON Robert Aliaj: Alketa Vejsiu është një monstër

Prej 4 vitesh Robert Aliaj ka qenë pjesë e spektaklit të kërcimit “Dance with me” nën moderimin e Alketa Vejsiut me të cilën deri më sot kemi parë që ka një marrëdhënie shumë të mirë, por i ftuar sot në “Xing me Ermalin”, artisti habiti me deklaratën.

“Alketa është një monstër”, tha Roberti dhe më pas nisi të qeshte. “Alketa është shumë profesioniste, është shumë e mirë, në marrëdhënie pune është e mrekullueshme”, shtoi Roberti.

“Për ty Alketa ka thënë që je një e keqe e domosdoshme”, i tha Ermali. “Alketa më do shumë dhe unë tani të them të drejtën bëj maksimumin që të bëj sikur e dua”, u përgjigj Roberti.