SHUHET KURESHTJA/ Ky ka qenë i dashuri i Loredanës para Mozzik (FOTO) – AlpeGossip
SHUHET KURESHTJA/ Ky ka qenë i dashuri i Loredanës para Mozzik (FOTO)

SHUHET KURESHTJA/ Ky ka qenë i dashuri i Loredanës para Mozzik (FOTO)

Loredana Zefi dhe Shindy, të dy nga Luzerni janë shumë të njohur momentalisht në skenën e repit gjerman. Por, spekulimet po shkojnë deri te dyshimet se të dy këta në të kaluarën ishin më shumë se vetëm kolegë.

Mediat shkruajnë se Loredana dhe Shindy ishin në lidhje.

Këto thashetheme janë duke qarkulluar tash e një kohë, e Shindy dhe Loredana mund të bashkëpunojnë në të ardhmen mes vete.

Reperi qe nga mediat zvicerane raportohet si ish i dashuri i Loredanës

Loredana vjen nga kantoni i Luzernit në Zvicër, ndërkaq, siç shkruajnë mediat zviceriane, ajo u kyç në muzikë falë reperit Mozzik.

Reperi kosovar e ka mbështetur Loredanën që nga fillimi e së bashku e kanë edhe këngën “Bonnie & ClydeShindy | Spotify