SI DY PIKA UJI/ Vajza e Diellza Kolgecit duket fiks po fiks si e ëma (FOTO) – AlpeGossip
SI DY PIKA UJI/ Vajza e Diellza Kolgecit duket fiks po fiks si e ëma (FOTO)

SI DY PIKA UJI/ Vajza e Diellza Kolgecit duket fiks po fiks si e ëma (FOTO)

Modelja nga Kosova, Diellza Kolgeci muajin e kaluar u bë nënë për herë të parë me ardhjen në jetë të Helenës. Diellza dhe bashkëshorti i saj, Fisnik Rugova duket se po e shijojnë prindërimin dhe postojnë shpesh foto me vogëlushen.

Ditën e sotme Helena bën 1-muajshe dhe Diellza ka postuar një foto ku tregon më qartë portretin e vogëlushes.

Helena duket se ka trashëguar tiparet e ikonës së bukurisë shqiptare, Diellzës dhe në foto bie në sy  ngjashmëria shumë e madhe.

“Është ndjenjë që vërtet vështirë mund të përshkruhet, por mund t’ju them që jam duke kaluar momente më të rënda të jetës time pasi që çdo gjë dua të bëj perfekt dhe në të njëjtën kohë momentet më të lumtura të jetës time, aspak e lehtë netët pa gjumë e lodhur, por gjatë ditës Helena më jep një super- energji”, është shprehur Diellza për prindërimin.