“Si ka mundësi që gjoksi yt rritet çdo ditë nga…”, Oriola Marashi do iu shkrijë së qeshuri me përgjigjjen: Pi të… – AlpeGossip
“Si ka mundësi që gjoksi yt rritet çdo ditë nga…”, Oriola Marashi do iu shkrijë së qeshuri me përgjigjjen: Pi të…

“Si ka mundësi që gjoksi yt rritet çdo ditë nga…”, Oriola Marashi do iu shkrijë së qeshuri me përgjigjjen: Pi të…

Sa e madhe është!

Oriola Marashi është padiskutim një nga personazhet më të lakuar në mediat rozë të vendit tonë. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku i mban ndjekësit e saj të përditësuar me foto e video të nxehta, të cilat në një mënyrë apo në një tjetër tërheqin shumë vëmendje.

Modelja së fundmi ka publikuar një foto ku duket me të vërtetë shumë seksi, teksa qëndron para shatërvanit “Fontana Di Trevi” dhe ka bërë një përshkrim epik.

“I mora perqindje rojes se Fontana Di Trevi se njerezit me shihnin mua dhe hidhnin leke me ra ne sy! Njeri pasi hodhi gjithe leket, u hodh dhe vet”. Nisur nga kjo diçiturë shumë epike, vërshuan menjëherë komentet dhe një fans i thotë që si ka mundësi që gjoksi i saj rritet çdo ditë nga 200 gr.

Oriola nuk ia përton fare dhe i thotë: “pi të ftofta”.