“S’MË VJEN AS TE MAJA E GISHTIT”/ Debat mes Amosit dhe Luizit: Njeriun nga kafsha e dallon… (VIDEO) – AlpeGossip
“S’MË VJEN AS TE MAJA E GISHTIT”/ Debat mes Amosit dhe Luizit: Njeriun nga kafsha e dallon… (VIDEO)

“S’MË VJEN AS TE MAJA E GISHTIT”/ Debat mes Amosit dhe Luizit: Njeriun nga kafsha e dallon… (VIDEO)

Amos Muji Zaharia dhe Luiz Ejlli janë përplasur me njëri-tjetrin mbrëmjen e djeshme, për gjestin e këtij të fundit.

Pasi aktori i tha këngëtarit se atë nuk e llogarit fare si lojtar, Luizi iu kthye duke i thënë se ai nuk i vjen as te maja e gishtit.

Debati mes tyre vijoi për disa minuta, ndërsa sipas Amosit, njeriun nga kafsha, e dallon logjika.

Për këtë arsye, ai nuk e logjikon dot faktin që një njeri mund të urinoi në sy të të tjerëve, njëlloj si një kafshë.

VIDEO

VIDEO