“STUDENTET JA LËNË PEDAGOGËVE PËR NJË 5″/ Erion Kristo befason me deklaratën – AlpeGossip
“STUDENTET JA LËNË PEDAGOGËVE PËR NJË 5″/ Erion Kristo befason me deklaratën

“STUDENTET JA LËNË PEDAGOGËVE PËR NJË 5″/ Erion Kristo befason me deklaratën

Pedagogu dhe gazetari Erion Kristo është shprehur se pedagogët abuzojnë me detyrët.

I ftuar në emisionin ‘Late Night Show’ në RTV Ora, ai tha se pegadogët i kërkojnë favore seksuale studenteve në këmbim të notës 5-së.

Erion Kristo: E kam të ndaluar të ngacmoj studente. E kam si të ndaluar sepse kam një shprehje që e them, nuk dh**s aty ku ha. Njoh pedagogë që i dërrojnë studentet e tyre.”

Kastro Zizo: Ty të ngjan gjë e keqe kjo?

Erion Kristo: Është e keqe kur abuzon me detyrën.

Kastro Zizo: Që unë do të japë 10-të dhe do ma lësh njëherë.

Erion Kristo: Jo 10-të, por 5.

Kastro Zizo: Imagjino ti vendosë 10-të çfarë duhet të bëjë ajo.

Kastro Zizo: Eh…