SUPORT PËR PARTNERIN/ Shihni vipa-t që treguan “krenarinë” publikisht: Nga Xhensila tek Ami (FOTO) – AlpeGossip
SUPORT PËR PARTNERIN/ Shihni vipa-t që treguan “krenarinë” publikisht: Nga Xhensila tek Ami (FOTO)

SUPORT PËR PARTNERIN/ Shihni vipa-t që treguan “krenarinë” publikisht: Nga Xhensila tek Ami (FOTO)

Sezoni i ri televiziv ka filluar dhe artisët kanë prezantuar projektet e reja. Urimet  dhe suportin personazhet e njohura nuk e marrin vetëm nga fansat dhe miqtë por edhe nga partneret e tyre.

Femrat më seksi të showbizit kanë shprehur krenarinë dhe mbështetjen për bashkëshortin publikisht në rrjetin social “Instagram”.

Nga fjalët përkëdhelse tek ato emoscionuese kështu zgjodhën të bënin shkrimin në postimet e tyre.

Ne iu njohim me disa prej femrave më seksi të showbizit shqiptar që suportuan publikisht partnerët.

Xhensila Myrtezai

Fatma Methasani

Amarda Toska

/AlpeNews.al