TANI EDHE SI KËNGËTARE/ Almeda vjen në bashkëpunim me yllin turk (VIDEO) – AlpeGossip
TANI EDHE SI KËNGËTARE/ Almeda vjen në bashkëpunim me yllin turk (VIDEO)

TANI EDHE SI KËNGËTARE/ Almeda vjen në bashkëpunim me yllin turk (VIDEO)

Modelja dhe aktorja Almeda Abazi, tashmë ka vendosur të merret edhe me një profesion tjetër, siç është ajo e këngëtares. Këtë e ka bërë të ditur aktorja në një postim në rrjete sociale.

Për realizimin e projektit ajo ka bashkëpunuar me një nga artistët më në zë turq, Burak Yeter dhe kënga mban titullin “Alabama”.

Pak orë më parë Almeda ka publikuar në ‘Instagram’ pamjet e para të videoklipit dhe duket se kënga do të dalë në treg shumë shpejt. Në videon e publikuar Almeda shfaqet mjaft sensuale dhe e kuruar në detaje. Klipi ëshë me ngjyra të zymta dhe xhirimet janë bërë pranë detit.

View this post on Instagram

Coming Soon! @connectionrecords

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on