“TË DJERSITURA” DHE ME STREÇE/ Këto janë vip-et “të fiksuara” pas palestrës (FOTO) – AlpeGossip
“TË DJERSITURA” DHE ME STREÇE/ Këto janë vip-et “të fiksuara” pas palestrës (FOTO)

“TË DJERSITURA” DHE ME STREÇE/ Këto janë vip-et “të fiksuara” pas palestrës (FOTO)

Femrat e showbizit shqiptar së fundmi  e kanë kthyer në trend aktivitetet fizike, dhe duket sikur në  mënyrë indirekte ato  bëjnë “garë” me  njëri-tjetrit. Me format trupore trupore super seksi nuk e  mohojm dot që po ja dalin.

Ato kalojnë orë të gjata  duke u ushtruar në pistën e vrapit, ushtrimet me shtanga dhe pajise  të ndryshme dhe këtëe tregojn linjat e tyre.

Mirëpo ato nuk ngurojnë ta tregojnë “dashurinë e tyre të 2” dhe në rrjetet sociale ku publikojn foto të ndryshme ku shfaqen super seksi me streçe dhe të djersitura.

Ne ju njohim me disa nga vip-et më besnike të palestrës.

Xhemi Shehu

Aulona Musta

Soni Malaj

Luana Vjollca

Morena Taraku

Aurela Gaçe

Dafina Zeqiri

Albana Osmani

Afërdita Dreshaj

AlpeNews.al