TËRËSISHT NDRYSHE! Enca shfaqet një “bombë” e vërtetë në klipin e ri – AlpeGossip
TËRËSISHT NDRYSHE! Enca shfaqet një “bombë” e vërtetë në klipin e ri

TËRËSISHT NDRYSHE! Enca shfaqet një “bombë” e vërtetë në klipin e ri

Para pak javësh, Enca Haxhia ka lansuar dy këngë të reja.
“Rendez Vous” dhe “Kujt po i han”, janë dy projektet e reja të publikuara nga këngëtarja Haxhia.

“Kujt po i han” është bashkëpunimi me reperin, Don Phenom të cilin e ka sjell javë më parë në platformat e tjera muzikore, përveç kanalit Youtube.

Dhe tani, ajo ka nisur xhirimet e klipit të ri ku vjen mjaft në formë me një look më ndryshe dhe tejet interesant.

Haxhia shfaqet tejet seksi me flokë të kuqe dhe me gjoksin jashtë. Së shpejti këngën mund ta gjeni në Youtube.

View this post on Instagram

A post shared by ENCA (@enca) on