NËNË PËR HERË TË PARË/ Maya zbulon fjalinë e doktorit kur mësoi gjininë e bebit: Do të bëhet k**var...(FOTO) - AlpeGossip
NËNË PËR HERË TË PARË/ Maya zbulon fjalinë e doktorit kur mësoi gjininë e bebit: Do të bëhet k**var…(FOTO)

NËNË PËR HERË TË PARË/ Maya zbulon fjalinë e doktorit kur mësoi gjininë e bebit: Do të bëhet k**var…(FOTO)

Maya do të bëhet për herë të parë nënë. Me barkun e rrumbullakosur në muajin e tetë të shtatzënisë, këngëtarja e hitit “Motra” zbuloi se do të sjellë në jetë një djalë në muajin dhjetor.

“Jam e kënaqur që është djalë siç do ishte nëse do të ishte vajzë. Në momentin e parë që e kontrolluam, na thanë se mund të ishte vajzë por që nuk ishtë përfundimtare. Por kur përfundova Maratorën, në muajin e pestë të shtatzënisë, bëra sërish ekon dhe mjeku më tha se ishte djalë dhe e konfirmoi në mënyrën e tij. ‘ Djali do të bëhet k*rvar sepse e paska bibilushin lart” – tha këngëtarja duke qeshur në studio.

Për Maya-n shtatzënia nuk ka qënë shumë e lehtë, pasi ende nuk mund të flej gjumë rehat, pa probleme me ushqimin si dhe ka fituar shumë kilogramë.

“Kam shumë dhimbje që smë lënë të flej gjumë” – u shpreh ajo, teksa konfirmoi se do të bëjë lindje çezariane.

Ndërkohë që përsa i përket emrit, këngëtarja tha se është shumë e vështirë të vendosësh.