THA SE ËSHTË ME MOTRAT PËR PUSHIME/ Getoari nxjerr bllof Luanën (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
THA SE ËSHTË ME MOTRAT PËR PUSHIME/ Getoari nxjerr bllof Luanën (FOTO+VIDEO)

THA SE ËSHTË ME MOTRAT PËR PUSHIME/ Getoari nxjerr bllof Luanën (FOTO+VIDEO)

Ditën e djeshme moderatorja, Luana Vjollca, ka treguar nëpërmjet postimeve se më në fund ka nisur pushimet. Ajo kishte zgjedhur që të pushonte në Austri dhe të shijonte dëborën. Mirëpo, ndonëse të gjithë menduan se Luana ndodhej në Austri me të dashurin e saj Krenarin, ajo hodhi poshtë të gjitha lajmet duke publikuar foto me dy motrat e saj Marinën dhe Lirën
Megjithatë, bashkëshorti i moderatores, Marina Vjollca, ka nxjerr bllof bukuroshen shqiptare së fundmi nëpërmjet një videoje të publikuar në profilin e tij. Në video Getoari shihet duke bërë ski, ndërkohë që dikush po e filmon.

Gjithë fansat kanë kapur detajin në video që zbulon që së bashku me ta në Austri është edhe Krenari. Nëse e shihni me vëmendje në video shfaqet dhe hija e personit që po xhiron dhe nga konstrukti i trupit kuptohet që është mashkull.

View this post on Instagram

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on