TRAGJIKE/ Aktori italian i jep fund jetës, gjendet i varur në banesën e tij – AlpeGossip
TRAGJIKE/ Aktori italian i jep fund jetës, gjendet i varur në banesën e tij

TRAGJIKE/ Aktori italian i jep fund jetës, gjendet i varur në banesën e tij

Tragjik ka rezultuar fati i aktorit italian Federico Palmieri, i cili u gjet i varur në banesën e tij. Ngjarja ndodhi dje në pasdite në Piazza të Bolonjës. Siç raportojnë mediat italiane ai ishte gjetur në kopshtin e banesës, i varur në litar.

Po ashtu thuhet se aktori jetonte me nënën dhe qenin e tij.

Deri më tani nuk dihen ende motivet e ngjarjes së rëndë që e çuan aktorin të ndërmerrte hapin e rëndë.