Tuna ndryshon profesion. Ajo shfaqet duke… (FOTO) – AlpeGossip
Tuna ndryshon profesion. Ajo shfaqet duke… (FOTO)

Tuna ndryshon profesion. Ajo shfaqet duke… (FOTO)

Tuna njihet për stilin e muzikës së saj që shpeshherë ishte edhe më i shfrenuari në treg.
E me këtë karakteristikë ajo arriti të bëhej figurë e njohur për publikun shqiptar.

Këngëtarja e cila për shkak të rolit të ri që ia dha djali i saj, e ka ndërprerë këtë profesion, përcjell ORAinfo. Tuna përveç këngës duket që ka pasion edhe për pikturën dhe artin e fotografisë.

E këtë po e tregon përmes postimeve në profilin e saj në Instagram.

A do ta shohim Tunën si piktore apo do të mbetet veç fanse e këtij arti?