U FIKSUAT PAS ÇANTËS SË LORI HOXHËS? Që ta kesh edhe ti këtë duhet të punosh gjysmë viti – AlpeGossip
U FIKSUAT PAS ÇANTËS SË LORI HOXHËS? Që ta kesh edhe ti këtë duhet të punosh gjysmë viti

U FIKSUAT PAS ÇANTËS SË LORI HOXHËS? Që ta kesh edhe ti këtë duhet të punosh gjysmë viti

Lori Hoxha është një ndër vajzat më të komentuara në rrjete sociale, për stlilin e saj unik në të veshur, apo edhe në udhëtimet që shfaq në rrjetet sociale.

Së fundmi trashëgimtarja e  top-it  duket se është fiksuar keq pas një çante “Dior” dhe nuk e heq asnjëherë në daljet e saja.

Jeni kurioz të dini çmimin pasi Lori gjithmonë e tepron me blerjet?  Nëse shihni në faqet online të Dior kjo çantë kushton 2700 dollar pra me një fjalë vajza ju duhet të punoni gjysmë viti nëse e doni një të tillë! /AlpeGossip.al