U LARGUA NGA “ONE RECORDS”/ Kida sapo na tregoi se me kë kompani do bashkëpunojë në vijim (FOTO) – AlpeGossip
U LARGUA NGA “ONE RECORDS”/ Kida sapo na tregoi se me kë kompani do bashkëpunojë në vijim (FOTO)

U LARGUA NGA “ONE RECORDS”/ Kida sapo na tregoi se me kë kompani do bashkëpunojë në vijim (FOTO)

Vetëm pak ditë më parë, këngëtarja e njohur Kida përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram njoftoi se ka përfunduar kontratën me kompaninë muzikore “On Records”.

Me kë kompani do bashkëpunojë Kida në vijim?

Kjo është një pyetje që të gjithëve ne mund të na ketë shkuar nëpërmend e ndërkohë, ditën e sotme vetë Kida na e dha përgjigjen.

Këngëtarja bukuroshe ka zgjedhur kompaninë “AVD Digital” për të menaxhuar këngët e saj.

Kida ka pohuar në një postim në Instagram se ka hapur një kanal zyrtar në You Tube dhe gjithashtu njoftoi se projekte të reja do vijnë së shpejti.