U nda nga Eva Murati…? Vjen reagimi i parë i djalit të Jozefina Topallit: Unë jam thjesht një… – AlpeGossip
U nda nga Eva Murati…? Vjen reagimi i parë i djalit të Jozefina Topallit: Unë jam thjesht një…

U nda nga Eva Murati…? Vjen reagimi i parë i djalit të Jozefina Topallit: Unë jam thjesht një…

Dy ditë më parë, një nga lajmet më të përfolura në mediat online ishte fakti se moderatorja e njohur e sportit, Eva Murati, i kishte dhënë fund lidhjes me djalin e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli, Genarin.

Dyshimet për ndarjen e çiftit, lindën pikërisht se Eva i ka fshirë të gjitha fotot e saj ku shfaqet me Genarin dhe madje as për ditëlindje nuk i bëri një urim publik në profilet e saj në rrjetet sociale.
I pyetur nga “Panorama Plus” rreth kësaj çështjeje, Genar Topalli është përgjigjur: Unë jam thjesht një student dhe nuk përbëj lajm për mediat. Gjithsesi dje ka reaguar Eva dhe ka dhënë një përgjigje”.

Ndërsa moderatorja e njohur ka deklaruar se ka vendosur që të mos bëjë më publike jetën e saj privat. “Tani që dua të mbaj personale jetën private duhet medoemos të jem ndarë”, ka thënë Eva.