U përfol se nuk pëlqente Meghan Markle, Mbretëresha Elisabeth përgatit DHURATËN “e çmendur” – AlpeGossip
U përfol se nuk pëlqente Meghan Markle, Mbretëresha Elisabeth përgatit DHURATËN “e çmendur”

U përfol se nuk pëlqente Meghan Markle, Mbretëresha Elisabeth përgatit DHURATËN “e çmendur”

Duket se një ndër dasmat më të përfolura në histori mes Meghan Markle dhe princit Harry, ende nuk është larguar nga vëmendja, ndërsa një tjetër lajm ka ardhur nga Pallati Mbretëror.

Sipas mediave të huaja, mbretëresha Elisabeth që është thënë shpesh se nuk e pëlqente aktoren amerikane për nuse, i ka dhuruar çiftit të ri një vilë mjaft të veçantë për të.

Vila mendohet se kap një çmim marramendës, teksa është cilësuar si “Shtëpia e Beqarëve”.

Vetë tradita mbretërore thotë se familja mund t’I dhurojë njëri-tjetrit vetëm prona në raste ceremonie martesore.