U TAKUAN NË AUDICIONE/ Ish-e dashura e Rinianit pjesë e “Për’puthen” në sezonin e tretë – AlpeGossip
U TAKUAN NË AUDICIONE/ Ish-e dashura e Rinianit pjesë e “Për’puthen” në sezonin e tretë

U TAKUAN NË AUDICIONE/ Ish-e dashura e Rinianit pjesë e “Për’puthen” në sezonin e tretë

Partnerja disavjeçare e Rinianit u bë publike pas disa fotografive që qarkulluan në rrjete sociale

Por tashmë edhe një ish-partnere tjetër e tij ka dalë në skenë. Një vajzë shqiptare, e cila pretendohet se është ish-partnerja e tij, ka marrë pjesë në audicionet e “Për’puthen 3”.

U takuan në audicione, ish-e dashura e Rinianit pjesë e

Riniani është takuar me të në audicion dhe duket se ishte një takim i sikletshëm nga të dyja palët. Kujtojmë se Rinani, pas daljes nga “Për’puthen”, në emisionin “Express Rozë” kishte treguar se ka gjetur dashurinë e jetës.

U takuan në audicione, ish-e dashura e Rinianit pjesë e