Ups! Genta e BB duket se nuk ka ndërmend ti lej vend imagjinatës, del me gjoksin… (FOTO) – AlpeGossip
Ups! Genta e BB duket se nuk ka ndërmend ti lej vend imagjinatës, del me gjoksin… (FOTO)

Ups! Genta e BB duket se nuk ka ndërmend ti lej vend imagjinatës, del me gjoksin… (FOTO)

Gentjana Gjalpi, ose siç e njohim shkurt Genta, është padyshim një nga banoret më të përfolura të ”Big Brother 5”. Vajza rebele që e jetonte jetën siç i vinte.

Ajo së fundmi duket se ndodhet në një qëndër tregëtare, ku duket se i ka nxjerrë disi sheshit gjoksin dhe trupin e saj.

Duket se Genta është duke u bërë gati për sezonin e ri veror.