VAJZA VËMENDJE/ Armina tregon SEKRETIN e saj më të madh për të patur një…(FOTO) – AlpeGossip
VAJZA VËMENDJE/ Armina tregon SEKRETIN e saj më të madh për të patur një…(FOTO)

VAJZA VËMENDJE/ Armina tregon SEKRETIN e saj më të madh për të patur një…(FOTO)

Armian Mevlani është një nga vajza më të bukura të showbizit shqiptar. Një nga bloggeret më të njohura në Shqipëri, por jo vetëm. Ajo është një imazh inspirimi për vajzat e reja që duan të vishen bukur dhe me stil por jo vetëm. Linjat e saj perfekte dhe elegante janë gjithmon detaj që mediat roz e kanë komentuar dhe kjo ndodh fal kujdesit që bën ndaj vetes.

Së fundmi Armina na ka treguar sekretin e saj: Një mëngjes i shëndetshëm !

Ndaj vajza kini kujdes në atë çfarë konsumoni dhe këtë j’ua tregon mësë miri kjo foto./AlpeNews.al