“Vetëm DY javë pas lindjes së vajzës”. Kim Kardashian duket kështu (FOTO) – AlpeGossip
“Vetëm DY javë pas lindjes së vajzës”. Kim Kardashian duket kështu (FOTO)

“Vetëm DY javë pas lindjes së vajzës”. Kim Kardashian duket kështu (FOTO)

Disa javë pas ardhjes në jetë të vajzës së saj të tretë, Kim Kardashian për herë të parë del shëtitje në publik.

Bukuroshja 38-vjeçare u fotografua në Los Angeles, në shoqërinë e dados dhe truprojës, ndërsa po dërgonte vajzën e saj në pediatri.

Vajza e saj Çikago erdhi në jetë 3 javë më parë nga një nënë zëvëndësuese.