“VETËM UNË DHE NJË MINISTËR KISHIM…”/ Ermiona: Si më vodhën makinën në Tiranë me pistoletë në kokë, pranë Policisë – AlpeGossip
“VETËM UNË DHE NJË MINISTËR KISHIM…”/ Ermiona: Si më vodhën makinën në Tiranë me pistoletë në kokë, pranë Policisë

“VETËM UNË DHE NJË MINISTËR KISHIM…”/ Ermiona: Si më vodhën makinën në Tiranë me pistoletë në kokë, pranë Policisë

Këngëtarja Ermiona Lekbello ndau një histori personale që i kishte ndodhur disa vite më parë. Ajo tha se Shqipëria e ka lënë me trauma dhe se nuk ka për t’ja falur kurrë vendit të saj, për dëmin që i ka shkaktuar.

Në moshën 25-vjeçare, rrëfeu ajo, dy persona i grabitën automjetin, duke e kërcënuar atë me një armë në kokë.

Ermiona shtoi se në automjet, që sipas saj në atë kohë e zotëronte vetëm ajo dhe një ministër, kishte çantën, para dhe të githa këto sende ia grabitën.

Sipas saj, ngjarja ka ndodhur te rruga “Mylsym Shyri” në Tiranë, te Drejtoria e Policisë.

Ermiona shtoi se në atë kohë iu deshën një javë të merrte veten nga kjo ngjarje dhe se pas 6 muajsh policia ia gjeti makinën.