XHEMI SHEHUN E NGRENË NË AJËR/ Moderatorja poston fotot e guximshme – AlpeGossip
XHEMI SHEHUN E NGRENË NË AJËR/ Moderatorja poston fotot e guximshme

XHEMI SHEHUN E NGRENË NË AJËR/ Moderatorja poston fotot e guximshme

Xhemi Shehu është një nga moderatoret më të dashura të publikut shqiptar, por është parë gjithashtu t’i rrijë mjaft mirë edhe roli i aktores në skeçet e spektaklit të humorit.

Por duket se ajo po e sprovon veten dhe në rolin e balerinës. Ka qenë vetë moderatorja që ka publikuar foto në instagram teksa një prej balerinëve të trupës së ‘Portokalli’ e mban në ajër.

I menjëhershëm ka qenë dhe reagimi i mikes së saj Arbana Osmanit, e cila shkruan: Vallaj më mirë në ajër se në tokë.

Deri më tani nuk e kishim menduar Xhemin në këtë rol.