A i dinit? Njihuni me moderatorët shqiptarë që janë miq për kokë edhe jashtë studios (FOTO) – AlpeGossip
A i dinit? Njihuni me moderatorët shqiptarë që janë miq për kokë edhe jashtë studios (FOTO)

A i dinit? Njihuni me moderatorët shqiptarë që janë miq për kokë edhe jashtë studios (FOTO)

Shumë nga moderatorët shqiptarë, sidomos ato që janë në televizione në ndryshme kanë konkurencë dhe zakonisht nuk ruajnë miqësinë. Ama ka disa raste që bëjnë përjashtime.

Më poshtë keni të renditur disa nga moderatorët shqiptarë që janë shumë shumë miq edhe në jetën pas punës. Jemi të sigurt se disa prej tyre i dini…

1Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu në Top Channel

2 Ledion Liço dhe Eno Popi në Top Channel

3 Dojna Mema dhe Kelvi Kadilli në Top Channel

4 Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu, prezantueset e “Thumb” në ABC Neës

5 Jonida Aliçkolli dhe Elona Duro në Top Albania Radio

6 Anjeza Maja dhe Mira Kazhani

7 Floriana Garo dhe Albert Dumani.