A janë ndarë me të vërtetë Stresi dhe Kejsi? Ky detaj shton dyshimet te fansat, e keni vënë re? (FOTO) – AlpeGossip
A janë ndarë me të vërtetë Stresi dhe Kejsi? Ky detaj shton dyshimet te fansat, e keni vënë re? (FOTO)

A janë ndarë me të vërtetë Stresi dhe Kejsi? Ky detaj shton dyshimet te fansat, e keni vënë re? (FOTO)

Prej kohësh reperi i njohur shqiptar Stresi është i lidhur me bukuroshen Kejsi, e cila jeton në Kanada. Megjithëse e kanë mbajtur larg syve të mediave, çifti ishte kurorëzuar me martesë në fshehtësi dhe shumë shpejt po mendonin të mbanin një ceremoni për të festuar. Pak para ceremonisë së martesës Stresi ka vendosur të mos e ndjek më partneren e tij në Instagram, ndërkohë që Kejsi për shkak të xhelozisë, nuk ndiqte prej kohësh Stresin.

Ata kanë fshirë çdo gjë që ka lidhje me njëri tjetrin dhe ende nuk dihet nëse kjo është diçka momentale apo një vendim që askush prej të dyve nuk do ta kthejë pas.

Por reperi ka shtuar dyshimet te fansat me postimin e fundit që ka bërë në Instagram. Stresi publikoi një foto para pasqyrës ndërkohë që në bluzë mbante një mbishkrim: “Mos i beso askujt”.

Jo se ka ndonjë gjë ky status, por fansat e kanë interpretuar sikur ai e ka për Kejsin këtë.

View this post on Instagram

Trust no one ☝️

A post shared by “GunShot” Out Now ⬇️⬇️ (@stresi) on