“A SHKOJMË?” Ledjana poston FOTO me Mevlanin por Antonela nuk reziston dot pa komentuar – AlpeGossip
“A SHKOJMË?” Ledjana poston FOTO me Mevlanin por Antonela nuk reziston dot pa komentuar

“A SHKOJMË?” Ledjana poston FOTO me Mevlanin por Antonela nuk reziston dot pa komentuar

Pavarësisht sherreve dhe debateve të forta që ndodhin në studion e “Për’puthen”, duket se në prapaskenë gjërat janë më butë dhe qetë. E këtë e tregojnë vetë konkurrentët me postimet që bëjnë në rrjetet sociale.

Një ditë më parë, Ledjana ka postuar një foto të bukur ku shfaqet me Mevlanin. Ajo u bën një pyetje ndjekësve të saj: “A shkojmë?”.

Teksa shumë fansa i komentojnë se janë “shumë perfekt” apo edhe “ju të kënaqni zemrat”. Por komenti që merr menjëherë vëmendjen e të gjithëve është ai i Antonelës, e cila ka treguar që në fillim se ka një pëlqim për Mevlanin.

“Jo”, ka shkruar Antonela, ndërkohë që ka patur reagime të shumta menjëherë, ku dikush i shkruan se i ke bërë “follow”, se nuk i duhet zënë besë.