Ajola Xoxa hap ARKIVAT! Brune dhe seksi, ja si dukej ajo vite më parë (FOTO) – AlpeGossip
Ajola Xoxa hap ARKIVAT! Brune dhe seksi, ja si dukej ajo vite më parë (FOTO)

Ajola Xoxa hap ARKIVAT! Brune dhe seksi, ja si dukej ajo vite më parë (FOTO)

Ajola Xoxa dhe bashkëshorti i saj Erion Veliaj në 1 qershor dhanë lajmin e bukur se shumë shpejt do të bëhen prindër të një djali. Fëmija i tyre i parë do të vijë në jetë në muajin tetor dhe kryetari i Bashkisë ka treguar se që tani ai e ka ndryshuar si njëri.

Mirëpo pavarësisht shtatzënisë, Ajola nuk është ndalur për asnjë moment që të punojë. Pasi solli me sukses videoklipin mes Alban Skënderaj dhe reperit Noizy, Ajola tregoi se aktualisht është duke punuar për këngën e re të Noizyt.

Ajo pak momente më parë është bërë paksa nostalgjike dhe është kthyer pas në kohë, kur ishte më e re në moshë dhe shumë më ndryshe se tani. Ajola ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet me flokët brun duke mbajtur në duar disa tullumbace. Ky look e tregon shumë seksi bashkëshorten e kryebashkiakut