AS NOIZY AS VARROSI/ Oriola Marashi i thur ”elozhe” reperit të njohur SHQIPTAR dhe ai s’është me OTR (VIDEO) – AlpeGossip
AS NOIZY AS VARROSI/ Oriola Marashi i thur ”elozhe” reperit të njohur SHQIPTAR dhe ai s’është me OTR (VIDEO)

AS NOIZY AS VARROSI/ Oriola Marashi i thur ”elozhe” reperit të njohur SHQIPTAR dhe ai s’është me OTR (VIDEO)

Oriola Marashi është ndër vajzat më të suksesshme shqiptare në fushën e modelingut.

Ajo merr vëmendje shumë të madhe sa herë që publikon foto e video seksi dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, sidomos në Instagram.

Prej kohës është bërë pjesë e labelit OTR dhe fansat po presin debutimin e saj me këngë, por që nuk dihet se kur do vijë.

Mirëpo një gjë që dihet është se artistët shqiptarë po dominojnë industrinë muzikore nëpër botë dhe këtë mendim ka edhe Oriola Marashi.

Modelja seksi ka publikuar një video të reperit të njohur shqiptar GASHI nga kënga e tij “Creep on Me” dhe ka shkruar që shqiptarët po sundojnë industrinë muzikore dhe ka etiketuar atë në video.