Bebe Rexhës për pak sa nuk i griset sërish fustani nga të pasmet bombastike (FOTO) – AlpeGossip
Bebe Rexhës për pak sa nuk i griset sërish fustani nga të pasmet bombastike (FOTO)

Bebe Rexhës për pak sa nuk i griset sërish fustani nga të pasmet bombastike (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, sërish përflitet për të pasmet e saj.

Madje Bebe rexha shpesh bie në hall me përmasat e tyre pasi ia vështirësojnë mbajtjen e çdo veshjeje. Ndërkohë që në një nga eventet e fudnit kishte probleme me fustanin sepse nuk i futej në trup.

Ndërsa mbrëmë u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve “iHeart Radio Aëards”, ku morën pjesë edhe Rita Ora dhe Bebe Rexha. Bebe kishte veshur një fustan të gjatë të ngushtë i cili i nxirrte në pah linjat trupore. Por vëmendjen kryesore e merrnin të pasmet e saj të cilat dukeshin dukeshin sikur do ta grisnin fustanin nga momenti në moment. Sido që të jetë, Bebe ndihet krenare me linjat e saj.

Ndërsa në një trup më elegant, fustani mund të dukej kështu: