BIE NGA DRITARJA DHE SHPËTON MREKULLISHT/ 17-vjecari hero shpëton djalin – AlpeGossip
BIE NGA DRITARJA DHE SHPËTON MREKULLISHT/ 17-vjecari hero shpëton djalin

BIE NGA DRITARJA DHE SHPËTON MREKULLISHT/ 17-vjecari hero shpëton djalin

Një djalë është quajtur hero pasi i shpëtoi jetën një fëmije 2-vjeç.

Algerian Feuzi Zabaat arriti të kapë në ajër fëmijën.

Djali sirian Doha Muhammed doli në dritaren e katit të dytë të banesës ndërsa nëna e tij po gatuante.

Për fat të mirë 17-vjeçari e pa atë nga rruga dhe arriti ta kapte pa u dëmtuar.

Incidenti ndodhi në Stamboll, Turqi.