Big MAMA TI JE? Këngëtarja bën ndryshimin e madh në fytyrë (FOTO) – AlpeGossip
Big MAMA TI JE? Këngëtarja bën ndryshimin e madh në fytyrë (FOTO)

Big MAMA TI JE? Këngëtarja bën ndryshimin e madh në fytyrë (FOTO)

Këngëtarja Big Mama është një ndër emrat më të njohur të showbizit shqiptar, e cila i ka surprizuar së fundmi ndjekësit e saj me një foto të publikuar në Instagram.

Me siguri të gjithë kanë vënë re një ndryshim në fytyrën e saj, për të cilin këngëtarja nuk ka treguar më herët.

Big Mama ka bërë ndryshimin e madh në hundën e saj duke i dhënë një tjetër formë dhe tashmë duket një njeri tjetër, që me siguri askush s’e ka njohur në pamje të parë.