BORA DHE DONALDI NUK E FSHEHIN RIBASHKIMIN/ Çifti shkëmbejnë mesazhe me njëri-tjetrin në rrjetet sociale – AlpeGossip
BORA DHE DONALDI NUK E FSHEHIN RIBASHKIMIN/ Çifti shkëmbejnë mesazhe me njëri-tjetrin në rrjetet sociale

BORA DHE DONALDI NUK E FSHEHIN RIBASHKIMIN/ Çifti shkëmbejnë mesazhe me njëri-tjetrin në rrjetet sociale

Muajt kalojnë dhe kryefjala e mediave vazhdojnë ende të mbeten Bora Zemani dhe Donald Veshaj. Çifti tashmë duket se janë rikthyer bashkë dhe kanë zgjedhur që ta mbajnë marrëdhënien e tyre sa më larg syrit të publikut.

Deri më tani nuk ka asnjë konfirmim nga ana e dyshes por fotot e publikuara teksa bëjnë pazar së bashku në dyqanet e Italisë dhe mesazhet e koduara mes njëri-tjetrit e vërtetojnë ribashkimin e tyr

Çifti mund të mos e kenë follow njëri-tjetrin por ama i dërgojnë sinjale.

Së fundmi Bora ka postuar disa foto teksa shfaqet brenda makinës dhe shkruan: “Erdhi vera apo akoma?”.

Mirëpo pas kësaj ka ardhur dhe ‘përgjigja’ e Donaldit teksa në InstaStoryn e tij ai ka postuar një foto ku ndodhet në një ballkon dhe mbi të shkruan : “Ja se erdhi po parkon”.