BROOKLYN I SHPREH DASHURINË PARTNERES/ Fansat: Ajo duket fiks si Victoria (FOTO) – AlpeGossip
BROOKLYN I SHPREH DASHURINË PARTNERES/ Fansat: Ajo duket fiks si Victoria (FOTO)

BROOKLYN I SHPREH DASHURINË PARTNERES/ Fansat: Ajo duket fiks si Victoria (FOTO)

Ata kanë qenë të pandarë që kur pranuan të dalin publikisht si çift muajin e kaluar. Dhe Brooklyn Beckham pranoi të enjten në Instagram se është kokë e këmbë i dashuruar me partneren e tij 21-vjeçare Hana Cross.

 

Por fansave të modelit i ka rënë në sy diçka tjetër: sipas tyre e dashura e Brooklyn duket ekzaktësisht si mamaja e tij, Victoria Beckham.

 

19-vjeçari shfaqi dhuntitë e tij artistike në një seri fotografisht të ëmbla bardhë e zi të shkrepura në plazh e teksa bënin shooping në West Hollywood.