“BURRI DUHET TË KETË IÇIK LESH”/ Zaimina nuk përmbahet në emision (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“BURRI DUHET TË KETË IÇIK LESH”/ Zaimina nuk përmbahet në emision (FOTO+VIDEO)

“BURRI DUHET TË KETË IÇIK LESH”/ Zaimina nuk përmbahet në emision (FOTO+VIDEO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Zaimina Vasjari ishte e ftuar dje në “Why not”, ku gjatë emisionit iu bë një lojë. Roza i mbylli sytë Zaiminës dhe i tha të gjente çfarë parfumi i kishin hedhur disa manekineve.

Mirëpo pasi Zaimina i mbylli sytë në vend të manekineve erdhën disa djem me muskuj.

Zaimina u habit kur iu afrua dhe i preku djemtë teksa i nuhaste për të zbuluar parfumin.

Në fund Roza e pyeti këngëtaren si iu duk lëkura e djemve dhe Zaimina iu përgjigj: “Dëgjo burri duhet të kete içik lesh”. Pas kësaj deklarate Roza dhe Zaimina shpërthyen në të qeshura.