“C*CAT NË AKSION…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
“C*CAT NË AKSION…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

“C*CAT NË AKSION…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme asshtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës:

Oriola Marashi ka publikuar një foto, ku si gjithnjë duket seksi, por një nga ndjeksit nuk heziton t’i evidentojë pjesën e gjoksit duke thënë se ka “filluar aksionin”. Ndërkohë që një ndjeksës tjetër “shqetësohet” se mos ajo  do të bjerë ndërkohë që bën foton.

Rozana Radi publikon një foto  me bikini ku bie në sy gjoksi i saj bombastik dhe barku i sheshtë, ku për këtë të fundit ndjeksit kanë dyshime dhe i thonë që ta lëshojë frymën pasi tani u shkrep fotoja.

Rina publikon një foto, ku duket serioze dhe në njëjtën kohë joshëse, por mesa duket një nga ndjeksit është “trembur” nga fytyra e saj.

/AlpeNews.al